منوی برگه ها
TwitterRssFacebook
منوی دسته ها

ارسال شده توسط در تاریخ ۳۰ آبان ۱۳۹۳ در اخبار تکنولوژی | ۰ دیدگاه

از این پس واقعی تر طراحی کنید:

 

 

شاید تا به حال به این موضوع فکر کرده باشید که آیا می شود با موبایل هوشمند خود یک طرح واقعی را پیاده سازی کرد و بتوان طراحی را به شکلی واقعی تردرست مانند وقتی که روی کاغذ طراحی می کنید تجربه کرد؟

از این پس واقعی تر طراحی کنید:

در عین حال که بسیاری از شرکت ها در رقابت ساخت کاغذ هایی با کیفیت برای طراحی و مصارف هنری هستند اپلیکیشن هایی به بازار عرضه شده است که قصد جایگزین کردن طراحی هوشمند را با طراحی روی کاغذ های گران با استفاده از جوهر دارند.

بنابراین با همکاری Moleskine  و Adobe نوت بوک های هوشمندی ساخته شد تا بوسیله اپلیکیشنی که مخصوص شرکت Adobe  است و سوار بر این دیوایس ها شده محیطی را برای طراحان بوجود آورد تا بتوان به صورت واقعی به طراحی ایده های خود بپردازند. قبل از اینکه شروع به کار کنید مجبورید که یا از نوت بوک های هوشمند moleskine استفاده کنید و یا اینکه با دانلود نرم افزار مخصوص ios به طراحی بپردازید.

با استفاده از این نرم افزار قابلیتی وجود دارد که توجه به آن خالی از لطف نیست چرا که می توان با استفاده از دوربین گوشی خود یک تصویر از منظره مورد نظر گرفت و آن را با استفاده از Adobe  ویرایش کرد و با این استفاده از

آن تصویر را به یک منظره طراحی شده تبدیل کرد و به نوعی بدون استفاده از کاغذ و جوهر گران به سادگی طرح خود را پیاده کرده اید.

در حال حاضر این نوع نوت بوک که برای طراحی ساخته شده  به قیمت ۳۳ دلار به بازار عرضه می شود.از ماه دسامبر منتظر ورود این دیوایس به بازار باشید و اگر قصد دارید تا برای دوستان هنری خود یک هدیه تهیه کنید این محصول می تواند بسیار سودمند و کارآمد باشد.

 

moleskine-adobe-creative-cloud-640x0

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Pin It on Pinterest

Share This

Share This

Share this post with your friends!