منوی برگه ها
TwitterRssFacebook
منوی دسته ها

ارسال شده توسط در تاریخ ۱۴ آذر ۱۳۸۸ در اخبار تکنولوژی | ۰ دیدگاه

سامسونگ یک تولید کننده مطرح در زمینه گوشی های موبایل لمسی

mediumشرکت سامسونگ اعلام کرد که تعداد گوشی های لمسی که امسال فروخته است از مرز ۵۰ میلیون گذشت. این رقم نسبت به سال گذشته ۴۰ میلیون افزایش داشته است. ریاست بخش ارتباطات همراه سامسونگ اعلام کرد که تمایل رو به رشدی در استفاده از گوشی های موبایل لمسی در بین مصرف کنندگان نهایی مشاهده می شود و دلیل این امر لذت بخش بودن و ساده بودن نحوه کار کردن با این نوع گوش هاست.

وی گفت : توانایی سامسونگ در شناسایی نیاز های واقعی مردم و تولید دستگاه هایی که نیاز آنها را به بهترین شکل ممکن برآورده میکند موجب شتاب بخشیدن به همه گیر شدن استفاده از گوشی های لمسی شده است. به طوری که لمسی بودن یک گوشی به یکی از پایه ای ترین امکانات گوشی ها تبدیل شود.

گوشی Star سامسونگ که در ماه می معرفی شد موفق شد در کمتر از ۶ ماه ۱۰ میلیون فروش داشته باشد و تبدیل به پرطرفدارترین گوشی سامسونگ شده است. این خود تاکیدی بر گفته رئیس بخش ارتباطات همراه سامسونگ است.

شرکت سامسونگ همچنین بیان کرده است که از مرز فروش ۲۰۰ میلیون دستگاه برای امسال خواهد گذشت. ۲۰ درصد از فروش گوشی های موبایل سامسونگ را گوشی های لمسی تشکیل خواهد داد و این رقم در سال گذشته تنها ۵ درصد بوده است. حدود ۱۹ میلیون از این گوشی های لمسی در اروپا به فروش رسیده است . در این رده بندی آمریکا، چین و کره جنوبی در رده های بعدی جای گرفته اند.

یکی از مقامات مسئول بیان کرده است که ار دید فروش در حال حاضر شرکت سامسونگ مطرح ترین شرکت در زمینه تولید گوشی های لمسی است. اما وی اعلام کرد که هنوز هم رابط کاربری گوشی های لمسی چندان باب میل استفاده کنندگان نیست. یک آمارگیری نشان داد که تنها ۴۷ درصد از استفاده کنندگان گوشی های لمسی مجددا همین رابط کاربری را برای گوشی آینده خود انتخاب می کنند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Pin It on Pinterest

Share This

Share This

Share this post with your friends!