منوی برگه ها
TwitterRssFacebook
منوی دسته ها

ارسال شده توسط در تاریخ ۲۳ آبا ۱۳۹۳ در اخبار تکنولوژی | ۰ دیدگاه

همکاری samsung و blackberry برای امنیت بیشتر اندروید

زمانی که جان چن به عنوان مدیر عامل بلک بری انتخاب شد می دانست که در یک مسیر سخت و طاقت فرسایی قدم نهاده و بیش از هر چیز بر روی محیط صفحه کلید این نوع از گوشی های هوشمند متمرکز شد و اصرار داشت تا بعد از پرداختن به این مورد به موضوعات دیگر مانند نوع سرویس ها و نرم افزار های گوشی بپردازد.
در راستای استراتژی که این گوشی هوشمند در نظر گرفته است با همکاری سامسونگ قصد دارد تا مشکلات امنیتی سیستم عامل خود را بر طرف کند و در این همکاری با تمرکز بر روی پلت فرم knox بتواند مدیریت بهتری روی گوشی های هوشمند خود داشته باشد که البته به کاربران این اطمینان را می دهد تا بتوانند هم برای مصارف شخصی خود و هم برای کار از آن استفاده کنند.
طی یک قرار دادی که در روز پنج شنبه در سانفرانسیسکو امضا شده است بلک بری برای تامین مشکلات امنیتی گوشی های خود اقداماتی را صورت داده است. خود کمپانی هم می داند که در میان این همه برند های پر نام و نشان و سرشناس که هر کدام در حال به روزرسانی با سرعت های قابل توجهی هستند نقش یک بازیکن جزئی را بازی می کند اما خوب با این حال امید دارد تا در این میان و با برداشتن قدم های استوارتر به برطرف کردن عیوب خود بپردازد.
بدین منظور تصمیم سامسونگ این غول تکنولوژی چنین بوده است که با استفاده از Knox/BES 12 بتواند در مورد مسائل امنیتی بلک بری کمکی کرده باشد و ستون های این شرکت را محکم تر کند.
تصمیم دیگری هم که در این ملاقات ها صورت گرفت این بود که هر دو شرکت بتوانند با اشتراک گذاری مشتریان و حامیان خود که دولت و خدمات مالی و خدمات درمانی و … را شامل می شود و با ترکیب knox و Bes 12 مشکلات بلک بری را تا حدود زیادی حل کنند و در آخر سامسونگ اعلام کرد که تا سال آینده با حمایت گلکسی و تبلت های این برند همکاری samsung و blackberry ادامه یابد.

 

blackberry_ltd-samsung

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Pin It on Pinterest

Share This

Share This

Share this post with your friends!