منوی برگه ها
TwitterRssFacebook
منوی دسته ها

ارسال شده توسط در تاریخ ۱۴ آذر ۱۳۹۳ در اخبار تکنولوژی | ۰ دیدگاه

پیشنهاد رایگان کد نویسی شرکت اپل برای برنامه نویسان کوچک:

 

برنامه نویسی در دنیای امروزه از ضروریات یادگیری برای علاقه مندان این زمینه محسوب می گردد و طرفداران بسیار زیادی را در سراسر دنیا به خود اختصاص می دهد و در این راستا workshop های زیادی تا کنون در کشورهای مختلف برای معرفی و کار با زبان های برنامه نویسی تشکیل شده است.

پیشنهاد رایگان کد نویسی شرکت اپل :

یکی از بهترین نوع workshop که به تازگی شرکت اپل برای برنامه نویسان کوچک بیان کرده است کدنویسی یک ساعته برای آشنایی اولیه کودکان با دنیای برنامه نویسی است و زمانی که از این دوران با نحوه کار کردن در رشته برنامه نویسی آشنا شوند به راحتی می توانند انتخاب کنند که آیا این فیلد را می پسندند یا خیر بنابراین برای دومین سال انجمن یک ساعته برای کدنویسی کودکان به مدیریت و پیشنهاد شرکت اپل برگزار شد.

در این ابتکاری که اپل تعیین کرده است دیگر شرکت ها هم برای پیشبرد این انجمن آمادگی خود را اعلام کرده اند و معتقدند که رفته رفته با دسترسی بیشتر مدارس به کامپیوتر این علم در میان افراد با سنین پایین تر بیشتر ملموس می شود و همین موضوع باعث می گردد تا فرهنگ ایجاد و استفاده از کامپیوتر در میان مردم جای خود را باز کند.

به صورت رسمی اپل آمادگی خود را برای طرح یک ساعت کدنویسی را اعلام کرده و این کار از ۱۱ دسامبر شروع شده و در فروشگاه های سراسر دنیا هم این workshop یک ساعته با شرکت کودکان علاقه مند به دنیای کدنویسی برگزار می گردد.

دو شرکت بزرگی که امادگی خود را برای رفع ابهامات برنامه نویسی اعلام کرده اند شرکت های مایکروسافت و آمازون هستند که هر دو با همکاری اپل می توانند گام های بزرگی را برای علاقه مندان زمینه برنامه نویسی فرآهم کنند.

طبق آمارهایی که اعلام شده است سال گذشته نزدیک به ۱۵ میلیون دانش آموز در این طرح کاربردی شرت کرده اند و انتظار می رود تا در سال آینده حدود ۶۶۰۰۰ workshop آموزشی برای علاقه مندان به برنامه نویسی در کشورهای مختلف برگزار گردد.

اگر شما هم در نزدیکی یکی از فروشگاه های اپل زندگی می کنید می توانید در صورت علاقه مند بود به آنجا بروید و با این workshop ها از نزدیک آشنا شوید و همچنین برنامه نویسان قهار را از نزدیک دیده و برای پیوستن به دنیای بزرگ برنامه نویسی اطلاعات خوبی را از تجربیات آن ها به دست آورید.

اجرای این طرح در بین کودکان علاقه مند م تواند یک جرقه کوچک برای شعله ور کردن خلاقیت آن ها باشد و با همین یک ساعت آشنایی در مورد نحوه شروع با کار برنامه نویسی مسی های بزرگی را در جلوی راه این افراد قرار دهند.

 

 
young-coders-640x0

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Pin It on Pinterest

Share This

Share This

Share this post with your friends!